Váš oblíbený dům přímo na pláži prošel změnou vlastníka, který zařídil kompletní rekonstrukci apartmánů. Těšit se můžete na nové vybavení všech místností, nové podlahy, matrace DORMEO včetně přistýlky DORMEO což zajistí, že z Vaší dovolené přijedete opravdu královsky odpočatí. WIFI a klimatizace v ceně.

Ve 2. patře na  čtyřlůžkový apartmán číslo 3 o dvou ložnicích s kuchyňským koutem, koupelnou s WC (je k naší a doufám i vaší radosti) zcela zrekontruován do romantického stylu, apartmán je rovněž ve druhém patře domu.

Každá obytná jednotka je vybavena nábytkem, kuchyně jsou vybaveny potřebným varným i jídelním nádobím – viz fotogalerie ubytovacích jednotek.

Balkony z každého apartmánů jsou situovány na moře. K domu přiléhá velká společná terasa na pláži, kde každý apartmán má rezervován svůj stůl.

Parkovací místa jsou na společném centrálním parkovišti nad zátokou, zavazadla se dopravují pěšky / cca 100 m/ pomocí kolečka/ chorvatsky „kariola“/, které je připraveno na parkovišti.

Přímo v Podobuče není možnost běžného zásobování. Nejbližší možnost nákupu je v 10 km vzdáleném Orebiči, nejlépe v diskontu KONZUM vedle benzinové pumpy před vjezdem do města, nebo v nedalekém Orebiči, kde je i možno v ranních hodinách navštívit i místní tržnici s denně čerstvými rybami. Pro případ nutnosti lékařského ošetření je v Orebiči 24 hodin denně v provozu lékařská pohotovost.

V Podobuče je funkční kavárna a dvě restaurace, jedna přímo na přístavním molem, druhá pak 100 m od pláže u Farčičů.

Ceny v EUR:

Mimosezóna:

89 €/ apartmán/ noc

Sezóna:

112 €/ apartmán/ noc

přistýlka za 8 EUR/noc

Cena zahrnuje: lůžkoviny každých 7 dní, ručníky malé a velké, utěrky každých 7 dní, toaletní papír při příjezdu, společná velká mraznice, gril, parkoviště, taxu z přechodného ubytování, klimatizaci

Upozornění: Pytle s odpadky nutno umisťovat do kontejnerů na příjezdové cestě do obce!!

 

Pro podrobné informace NAPIŠTE  e-mail na agentura.sarka@seznam.cz
a
zadejte termín a počet osob zašleme zpracovanou nabídku destinace, domů a apartmánů, včetně aktuální ceny.
Nebo zavolejte +420 602892767 a my se vám budeme věnovat.