dům ORLÍ HNÍZDO - osada Pještata

Nadřazená kategorie: Malé moře Kategorie: Osada Pještata
Zobrazeno: 9933

LEVNÉ POBYTY I PRO NENÁROČNÉ

nejlevnější ubytování na břehu moře v Chorvatsku

!!! BAZÉN S MOŘSKOU VODOU !!!

WIFI

KLIMATIZACE


Objekt přímo na břehu moře vyhovuje těm, kdo chtějí být v bezprostřední blízkosti slané vody.
Orlí Hnízdo - PještataSchodiště a terasy končí přímo v moři, takže není výjimkou, že někteří jedinci stráví celou dovolenou jenom v plavkách. Výhled na moře z každého apartmánu i studia navozuje dojem, že bydlíte na lodi

Terasovitě postavený dům nad mořem je na severním pobřeží poloostrova v osadě Pještata, zhruba na poloviční cestě mezi městy Ston, Orebič a Trpanj. Ubytování je v apartmánech a studiích s turistickým, jednoduchým, ale účelným zařízením, teplá i studená voda stejně jako chladnička patří do standardu vybavení. Pro všechny hosty slouží společný, velký mrazící box. Studia i apartmány jsou vybaveny vlastním příslušenstvím a kuchyní či kuchyňským koutem.

Slunění je na betonových platech a terasách domu. Dno moře je kamenité. Nákupy lze realizovat v Janjině - okolo 5 km. Využijte nízkých cen v květnu, červnu, září a říjnu. Kapacita domu dává možnost organizování hromadných zájezdů za zvláště výhodné ceny se slevami v červnu a září. Ubytování je možné od 2 do 6 osob při využití jednoho studia či apartmánu.

Orlí hnízdo je ubytování pro nenáročnou klientelu. Svojí kategorií se blíží lepší turistické ubytovně. Orlí hnízdo není hromadná ubytovna, ale nabízí jednotlivá studia či apartmány. Každá ubytovací jednotka je pod vlastním uzamčením. Za nevídaně nízké ceny nabízí Orlí hnízdo solidní bydlení přímo na břehu Jadranu. Pro malé děti může být k dispozici brouzdaliště v přilehlém bazénku. 

 

 


Ceny v EUR:

sezona:

červenec,srpen

Apartmány č. 6, třílůžkový až šestulůžkový                           47 - 72 € /noc
Apartmány č. 7, 8 a 9 / dvou až čtyřlůžkové /                    35 - 48 € /noc
Apartmány č. 1, 3, 4 a 10 / čtyřlůžkové až pětilůžkové /   48 - 60 € /noc
Apartmán   č. 5 /6ti lůžkový/                                                  72 € /noc

mimosezona :

květen,červen,září,říjen

2osoby     25 € /noc
3osoby     30 € /noc
4osoby     40 € /noc

Každá další osoba 10EUR noc navíc
                                                                          Služby :klimatizace, WIFI, lůžkoviny, parking, spotřeba elektrické energie, spotřeba teplé i studené vody, gril, závěrečný úklid,samoobslužné užívání bazénu - vše v ceně

Poplatek z přechodného ubytování, tzv. Taxa boravka je placena mimo cenu ubytování.