Dům IVONA - Městečko LOVIŠTĚ

Nadřazená kategorie: Jižní pobřeží - širé moře Kategorie: Městečko Loviště
Zobrazeno: 8713

WIFI ZDARMA

KLIMATIZACE ZDARMA

Dům Ivona nabízí ubytování ve dvou apartmánech

v přízemí domu, které se liší jen svými rozměry. Apartmány dělíme na č. 1 - malý, č. 2 - střední a č. 3 velký. Všechny apartmány jsou zcela nově vybaveny a lze říci, že nabízejí komfortní ubytování soukromého bytu, navíc jsou vybaveny perfektně zařízenou kuchyní včetně mraznice, každý apartmán je vybaven televizorem.

Malý apartmán č. 1 pro 2-3 osoby má ložnicí o dvou lůžkách, do kuchyně lze dát přistýlku pro malé dítě, koupelna a terasa s výhledem do zahrady.

Střední apartmán č. 2
pro 3-4 osoby je ložnicí o dvou lůžkách, další dvě lůžka jsou na prostorném rozkládacím gauči v obývacím pokoji s kuchyňským koutem, příslušenství a prostorná terasa v zeleni zahrady.

Velký apartmán č. 3 pojme až 6 osob za předpokladu, že jedna z nich je malé dítě. Hosté mají k dispozici dvě dvoulůžkové ložnice, obývací pokoj s rozkládacím gaučem, který je možno použít jako další dvě lůžka, kuchyňský kout a terasu s výhledem na moře.

Možnost grilování ve volné přírodě na přídomní zahradě má každý ubytovaný host. Hostům je k dispozici zahradní domek s grilem a stylovým nábytkem z masivního dřeva.

Parkování pro každý apartmán je přímo před domem u příjezdové cesty bez dalšího provozu, neboť Loviště je v sezóně uzavřeno pro provoz motorových vozidel.

Loviště je výborným kompromisem pro rodiny s dětmi dospívajícího věku, kdy děti mohou využívat večerního života na pěší zóně a rodiče mohou vychutnávat klidné prostředí domu uprostřed rozlehlé zahrady. Přitom dům je vzdálen pouhých 200 kroků od rivy (pěší zóny).

 

 

 

Ceny v EUR:

Mimosezóna:

                           malý apartmán od 45 do 56 €/noc - od dvou osob

                           střední apartmán od 45 do 56 €/noc - od tří osob

                           velký apartmán od 67 €/noc - od čtyř osob

ceny se řídí počtem ubytovaných osob v apartmánu 

Sezóna:

                           malý apartmán od 67 do 78 €/noc - od dvou osob

                           střední apartmán od 78 €/noc - od tří osob

                           velký apartmán od 89 €/noc - od čtyř osob

 ceny se řídí počtem ubytovaných osob v apartmánu

 

Cena zahrnuje: lůžkoviny, ručníky, utěrky, mýdlo, sapon na nádobí, toaletní papír, varná konvice, fén, žehlička, televizor, ventilátor, parkoviště, poplatek z přechodného ubytování 

Možno objednat večeře nebo polopenzi

                           Možnost ubytování s neagresivním pejskem za příplatek 4 EUR/noc