dům JADRANKA - Osada Borak - Dingač

Nadřazená kategorie: Jižní pobřeží - širé moře Kategorie: Osada Dingač Borak
Zobrazeno: 11986

WIFI zdarma

KLIMATIZACE

Dům JADRANKA (apartmány Jelena) je umístěn v bezprostřední blízkosti menší oblázkové pláže v sousedství domu Vila Maslina. jadranka a 04

Nabízí ubytování ve velkém apartmánu číslo 1 v I. patře s kapacitou až 7 osob (6 lůžek + přistýlka pro malé dítě) a skládá se z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, 3 ložnic, 2 koupelny s WC a rozlehlé terasy s výhledem na moře. 


K dispozici jsou další dva apartmány o 4-5 lůžkách, každý o kuchyni, dvou ložnicích, příslušenství a terase s výhledem na moře. Apartmán číslo 2 je v 1. patře a apartmán číslo 3 se nachází ve 2. patře.

Všechny apartmány jsou  plně vybaveny. K dispozici je satelitní TV přijímač. Za příplatek je možno využít klimatizaci. Všechny kuchyně jsou vybaveny lednicí s mrazničkou. Terasy domu skýtají výhled na otevřené moře. Apartmány jsou velice vkusně a nákladně zařízeny, čemuž odpovídá i cena. Možnost využití klimatizace za příplatek 5 EUR/den.

Dům Jadranka poskytuje všem svým hostům maximální pohodlí.

 


 

Ceny v EUR:

velký apartmán č. 1: 

                            7. + 8. měsíc - 122 €/noc 6 osob

                            6. + 9. měsíc - 100 €/noc

                            přistýlka 10 €/noc

malé apartmány č. 2 +3 :

                            7. + 8. měsíc - 89 €/noc

                            6. + 9. měsíc - 67 €/noc

 

cena zahrnuje: ložní prádlo, ručníky, osušky, utěrky, toaletní papír, parkoviště, venkovní gril, TV SAT, WIFI, klimatizace, poplatek z přechodného pobytu