Dům GRANA-osada Borak-Dingač

Nadřazená kategorie: Jižní pobřeží - širé moře Kategorie: Osada Dingač Borak
Zobrazeno: 5165

Dům "GRANA"

dum Grana 7

WIFI zdarma

KLIMATIZACE zdarma

Apartmány GRANA jsou umístěny na začátku osady, v klidném prostředí s dech beroucím výhledem na širé moře.

 

Dům s pracovním názvem GRANA, s dřívějším názvem "Vila Bella Vista", se nachází v klidné osadě Borak, ze všech stran obklopené vinicemi, kde zrají hrozny plné slunce, nejlepšího vína jižní Dalmácie.

Našim milým hostům, v tomto krásném domě, nabízíme tři apartmány k pronájmu, které vás překvapí vybaveností a pohodlím.

V přízemí je umístěno první ubytování s názvem APARTMÁN pro 4 až 5 osob. Obsahuje dvě ložnice, s manželskýmí dvoulůžky. Po dohodě, lze umístit přistýlku, pro pátou osobu. Tento apartmán je vybaven kuchyní, kde mimo standartní výbavy je umístněn kombinovaný plynový sporák s horkovzdušnou troubou a prostornou jídelnou. Samozřejmostí je koupelna vybavená sprchovým koutem, toaletou a wc. Nejkrásnější část je terasa, jejíž součástí jsou dvě lehátka, kde rozhodně najdete příjemný chládek pro odpočinek i ráj pro oči a necháte se unášet krásnými pohledy na neustále měnící se moře.
Ve velkých vedrech vás ochladí klimatizace, zabaví WIFI, nebo TV-SAT.

V prvním patře se nachází apartmán KUČA pro 4 až 6 osob, byť tento apartmán je využíván nejdéle, má své kouzlo ve využití vnějšího i vnitřního prostoru. Nabízí dvě ložnice, každá pro 2 osoby s manželskými dvoulůžky. Plně vybavená prostorná kuchyň s myčkou, jídelnou a obývací částí, kde je možné umístit dvě děti na rozkládacím gauči. Ubytování je zárukou pohodlí, odpočinku a zábavy. Koupelna je standartní, vybavena vanou a příslušenstvím. Tento apartmán, má zastíněnou terasu, ze které jsou úchvatné výhledy na moře. Součástí vybavení terasy jsou dvě lehátka na odpočinek.
Apartmán není vybaven klimatizací, kterou nahrazují ventilátory. K dispozici WIFI, TV-SAT.

V prvním patře, této krásné vily, se pyšní prostorný apartmán STAN pro 4 až 6 osob, na kterém si majitelé opravdu dali záležet. Zcela oddělen od druhého apartmánu pro zachování soukromí, se samostatným vchodem z druhé strany. Luxusní, moderní byt se dvěma ložnicemi, vždy pro dvě osoby. Zde si užijete nádhernou, moderně vybavenou kuchyň s jídelním koutem, spojenou obývacím prostorem a velké prosklené dveře vedoucí na terasu. Obývací pokoj má též velké a prosklené, posuvné dveře na terasu, které jí dávají prostor a vzdušnost. Je zde možnost ubytování dalších dvou osob. Součástí tohoto velkého bytu jsou i dvě překrásné koupelny, ze kterých nebudete chtít odejít. K bytu patří myčka na nádobí, WIFI, TV-SAT, klimatizace.

 

 

Ceny v EUR:

mimosezóna:

                            APARTMÁN 70 €/noc

                            STAN 90 €/noc 

sezóna:

                           
                            APARTMÁN 85 €/noc

                            STAN 112 €/noc 


cena zahrnuje: lůžkoviny, ručníky, osušky, utěrky, čistící prostředky, toaletní papír, parkovištěpoplatek z přechodného ubytování, klimatizace, WIFI, venkovní sprcha, na apartmán lahev vína

 

luxusní vybavení
možnost potápění
nádherný výhled na širé moře