apartmány ZVONAREK- Osada Borak - Dingač

Nadřazená kategorie: Jižní pobřeží - širé moře Kategorie: Osada Dingač Borak
Zobrazeno: 12678

WIFI 

Apartmán ZVONAREK 

Stále vyšší zájem o Borak nás nutí k tomu, abychom zajišťovali stále nové a nové kapacity pro ubytování našich klientů. Apartmán ZVONAREK je další v řadě ubytovacích jednotek, které jsou zbudovány přímo na skalnatém břehu v prvé linii nad mořem. Umístění dvou apartmánů ZVONAREK v jednom objektu s apartmánem SILVANA, ale byty jsou zcela oděleny.

Apartmány ZVONAREK jsou v přízemí domu, ale výhled z domu na moře je s ohledem na pobřeží z I. patra. Dům je schopný celkem pojmout až deset osob, proto dává možnost ubytování i větších skupin pod jedním krovem.

Stavebně technické uspořádání je toto:

velký apartmán číslo 1- centrální část tvoří obývací pokoj s jídelnou a kuchyňským koutem, dvoulůžkový rozkládací gauč, lednice s mraznicí, myčka, pračka
- dvou samostatných ložnic. Každá ložnice má manželské dvoulůžko, v jedné z ložnic je možno umístit v případě potřeby další pomocné lůžko. Celý obytný prostor dotváří koupelna s WC, terasa, venkovní gril. V každé místnosti je televizor, v obývacím pokoji navíc radiopřijímač. 

malý apartmán číslo 2- se skládá ze dvou ložnic po dvou lůžkách, vybavené kuchyně a terasy. Samozřejmostí je TV, varná konvice, friteza a toustovač.


Objekt je vzdálen od prvé oblázkové pláže cca 80 m. Pro pohodlůnější kontakt s mořem, je dům nově vybaven originálním vstupem do moře v podobě nerezových schůdků.


Borak nabízí kiosek s občerstvením a dvě restaurace s vynikající kuchyní.

Základní zásobování je v Potomje / 3 km /, pro větší nákupy včetně čerstvých ryb doporučujeme Orebič / 25 km/, nebo Trpanj / 20 km /, Janjinu / 15 km / Trstenik / 6 km /

 


 

 

Ceny v EUR:

Mimosezóna:

                           velký apartmán - 50 €/AP/noc - při obsazení do čtyř osob                              

                           malý apartmán - 45 €/AP/noc - do dvou osob                                    

                           osoba navíc - 8 €/noc

Sezóna:                           

                           velký apartmán - 80 €/AP/noc - při obsazení do čtyř osob                              

                           malý apartmán - 60 €/AP/noc - do čtyř osob                                   

                           osoba navíc - 10 €/noc

 

 Parkoviště je v blízkosti cca 100 m

 

Cena zahrnuje: lůžkoviny každých 7 dní, ručníky malé a velké, utěrky každých 7 dní, toaletní papír při příjezdu, tekuté mýdlo, saponát na nádobí, 3 TV SAT, pračka (prášek se nedodává), miktovlná trouba, rychlovarná konvice, myčka (3 tablety do myčky, zbylé si vezměte sebou), radiopřijímač, gril, venkovní sprcha, molo, klimatizace, wifi

Cena nezahrnuje: poplatek z přechodného ubytování

                             úvaz na loď