Nabídka
kuk, aneb nepřehlédněte
akce
spolehliva firma 2016 125
Cestovní agentura Šárka - idatabaze.czCestovní kanceláře, agentury a dovolená - idatabaze.cz
Kontakt:

Cestovní agentura
ŠÁRKA Koucká

Přepeře 106
512 61 Přepeře

+420 602 89 27 67

od 9.00 do 22.00 hod.

ve všední dny,
v sobotu, neděli i svátky

kontaktní formulář

Facebook

Městečko TRPANJ

Nadřazená kategorie: Jižně od Makarské Kategorie: Osada Trpanj
Zobrazeno: 7097

Pro ty, kteří kromě koupání, slunění a vodních sportů žádají i další vyžití, nabízíme ubytování v Trpanji,

 

ve starém přístavním městečku na severním pobřeží poloostrova, které trajektem spojuje Pelješac s pevninským Chorvatskem - přístavem Ploče.

Trpanj - klidné až ospalé městečko čítající 800 stálých obyvatel, se v sezóně mění ve středisko s velice čilým turistickým ruchem. Množství restaurací, taveren, kaváren, vináren i nočních klubů láká k dennímu i večernímu posezení nebo trávení noci na diskotékách. Zásobování zajišťuje několik dobře zásobených marketů, tržišť a radost si můžete udělat i v četných krámcích se suvenýry. Přes den můžete pak odpočívat na oblázkových plážích, či na skalních nebo betonových platech, kde lze provozovat i nudismus vyznavači tohoto životního stylu.

Trpanj nabízí i další služby a výlety v podobě pořádání fish pikniků, projížďkami na jachtách a motorových člunech podél pobřeží na pláž Divna, či Duba Pelješka, nebo přes moře na protější břeh do bosenského Neumu.

Rozsáhlá pěší zóna okolo Trpanje umožňuje provozování joggingu, či jízdy na kolečkových bruslích včetně procházek na mořském břehu, či přilehlým lesoparkem.
Trpanj rozsáhlou investicí získala obchvat pro motorová vozidla, který odlehčil střed města a kvalitnější trajektový přístav, který umožňuje provoz větších trajektů, než tomu bylo dosud. Významnou devizou pro životní prostředí je nová čistírna odpadních vod.