Nabídka
kuk, aneb nepřehlédněte
akce
spolehliva firma 2016 125
Cestovní agentura Šárka - idatabaze.czCestovní kanceláře, agentury a dovolená - idatabaze.cz
Kontakt:

Cestovní agentura
ŠÁRKA Koucká

Nudvojovice 1301
511 01 Turnov

+420 602 89 27 67

od 9.00 do 22.00 hod.

ve všední dny,
v sobotu, neděli i svátky

kontaktní formulář

Facebook

dům SLUNCE - město Orebič

Zobrazeno: 1589

Apartmány SLUNCE se nalézají v klidném prostředí na začátku Orebiče, pár metrů od žádané písečné pláže "Trstenica".dum Slunce 4

 

WIFI zdarma
UBYTOVÁNÍ DOMÁCÍCH MAZLÍČKŮ MOŽNÉ

 

Ubytování se nachází v letovisku Orebić, na jižní straně poloostrova Pelješac, s krásnou vyhlídkou na množství ostrovů, zejména pak Korčulu.
Jsou zde nabízeny čtyřlůžkové byty a to v jedenácti téměř identických apartmánech, po dvou dvoulůžkových pokojích s kuchyňským koutem, lednicí a koupelnou. Dva apartmány jsou velké pro šest osob, obsahují tři pokoje po dvou lůžkách s kuchyní, lednicí a dvě koupelny. Všechny apartmány mají SAT-TV, WIFI a hlavně balkon, kde se dá plně relaxovat. Hosté mají k dispozici zahradu a gril.  V rámci ceny je zahrnuto Wi-Fi, ložní prádlo a ručníky. Výhodou je soukromé neplacené parkoviště pro ubytované klienty, umístěné před domem.
V těchto apartmánech je šance, že vás ubytují i s vašimi domácími mazlíčky.

Velkým lákadlem a předností tohoto objektu, je jeho umístění a to pouhých 50 metrů od moře a 90 metrů od písečné pláže, kam se dostanete snadno a rychle pěšky. Právě tato malá vzdálenost od moře je výhodou blízkosti vody, odpočinek v klidné části města a nemusíte přecházet frekventovanou vozovku. Díky tomu se můžete věnovat aktivitám, které jsou spojené s pobytem u Jadranu. Mimo písečné pláže u domu jsou v Orebiči pláže oblázkové, mola, či přírodní vstup do vody.

Umístění apartmánů Slunce je v blízkosti obchodů, barů, restaurací a místní tržnice s ovocem, zeleninou a rybami. Ve městě je pošta, banka, několik bankomatů, lékárna, lékařská pohotovost, tenis, diskotéka, čerpací stanice.

Kdo má rád aktivní dovolenou, může využít možnosti výletu lodí z Orebiče a navštívit například i perlu Jadranu, historické město Korčula, kde se možná narodil i Marco Polo, kyvadlovou lodní dopravou jste tam za 20 minut, dále místní společnoti nabízejí také soukromé výlety na nedaleký ostrov Mljet, kde se nachází i jeden z mnoha národních parků Chorvatska.

Ceny v EUR:

mimosezóna:

                           šestilůžkový APARTMÁN 56 €/noc 

                           čtyřlůžkový APARTMÁN od 34 do 45 €/noc, cena podle počtu osob                      

sezóna:

                           šestilůžkový APARTMÁN 78 €/noc 

                           čtyřlůžkový APARTMÁN od 45 do 56 €/noc, cena podle počtu osob       

                           
                        

malý psík                                                    5 €/noc


cena zahrnuje: lůžkoviny, ručníky, utěrky, parkovištěpoplatek z přechodného ubytování, WIFI.

nejlepší ceny
sympatičtí majitelé
jižní poloha
v blízkosti moře